Procedury badania instalacji Cisco Linksys Wag354g Eu

Procedura badania instalacji Cisco Linksys Wag354g EU zaczyna się od sprawdzenia, czy wszystkie komponenty są właściwie podłączone. Następnie należy wprowadzić adres IP routera i skonfigurować hasło dostępu do sieci oraz szyfrowanie. Następnie należy skonfigurować ustawienia połączeń bezprzewodowych, takie jak szyfrowanie, nazwa sieci (SSID) i hasło dostępu. Po skonfigurowaniu ustawień sieci bezprzewodowej, należy skonfigurować ustawienia sieciowe i portowe, aby zapewnić bezpieczne połączenia. Po skonfigurowaniu ustawień sieciowych i portowych należy sprawdzić, czy wszystkie połączenia są prawidłowe. Na koniec należy wykonać testy konfiguracji i sprawdzić, czy router spełnia wymagania.

Ostatnia aktualizacja: Procedury badania instalacji Cisco Linksys Wag354g Eu

@deeponeInstalacja OpenWRT w Linksys WAG354g21. 07. 2011 18:30

Zostałem poproszony o pomoc w instalacji OpenWRT na urządzeniu WAG354g. W końcu robiłem kiedyś to na swoim Asusie i nie było większych problemów także sądziłem, że tutaj będzie tak samo i w sumie niewiele się myliłem. Jednak przeszukując sieć nie zawsze wszystko jest opisane, albo czegoś brakuje to postanowiłem opisać tę operacje.

Przygotowania

Potrzebowałem odpowiedniego nowego firmware. Na stronie http://openwrt. org w sekcji download znajdziemy wszystko. Należy dowiedzieć się na jakiej platformie jest zbudowany router - ten akurat był na AR7. W tym przypadku firmware pasujący do routera to openwrt-WA31-jffs2-64k-code. bin w wersji Backfire 10. 03. Kolejnym potrzebnym programem był klient tftp - pobrałem tftpd ze strony http://tftpd32. jounin. net/. Można skorzystać także z wbudowanego klienta w system. W przypadku Windows Vista i 7 należy go doinstalować w Programy i Funkcje > Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows. Kolejną czynnością było odłączenie wszystkiego od routera i podłączenie go bezpośrednio do komputera (za pomocą kabla sieciowego aby była jasność). Jako, że ten router miał już wyprowadzone złącze RS232 to podłączyłem także go pod port COM.

Konfiguracja wstępna

Na routerze warto zresetować ustawienia (i tak po wgraniu nowego firmware zostaną skasowane) i ustawić IP 192. 168. 1. 1/24 (standardowy adres IP dla tego routera). W komputerze ustalamy adres IP 192. 2/24 (ja akurat miałem 192. 23 ale to nie ma wielkiego znaczenia), ważne by był w tej samej sieci.

Aby nie zrobić sobie z routera gustownej cegiełki, łączymy się do niego poprzez telnet. Z wiersza poleceń wpisujemy

telnet 192. 1

jeżeli zapyta o użytkownika i hasło to podajemy takie, jakie mamy ustawione.

Teraz należy włączyć opcję boot_wait, tak aby można było wgrać nowy firmware (niefirmowy najczęściej, ale firmowy też możemy wrzucić) wpisujemy:

nvram set boot_wait=onnvram commitreboot

Po restarcie urządzenia ponownie łączymy się poprzez telnet i w celu sprawdzenia, czy funkcja jest poprawnie włączona wpisujemy:

nvram get boot_wait

powinno wyświetlić "on".

Wgrywanie nowego oprogramowania - przygotowania Oprogramowanie można wgrać na kilka sposobów, takich jak przez www, tftp, jtag i pewnie jeszcze inne. Jako, że przez www nie udało się wgrać tego oprogramowania pozostało tftp. Mogłem to zrobić na 2 sposoby, oba opisze ponieważ wypróbowałem i działają.

Teraz warto sobie przygotować albo aplikacje tftpd albo aplikacje tftp wbudowaną w system Windows do wrzucenia pliku. Należy pamiętać, że plik musi być przesłany z nazwą upgrade_code. bin. Akurat oba programy pozwalają wybrać pod jaką nazwą plik będzie wysyłany to nie jest konieczna fizyczna zmiana nazwy pliku. Jeżeli nie będzie miał takiej nazwy to router go nie rozpozna.

tftpd32

Ustawiamy "server interface" na 192. x, przechodzimy na zakładkę tftp client i wpisujemy:

Host: 192. 1Local file: "wskazujemy nasz pobrany plik"Remote file: upgrade_code. bin - "nie musimy wybierać jeżeli plik nazwaliśmy w ten sposób"

tftp wbudowane w system

Przemieszczamy się do katalogu gdzie trzymamy plik z oprogramowaniem. Wpisujemy polecenie:

tftp -i 192. 1 put openwrt-WA31-jffs2-64k. bin upgrade_code. bin

gdzie nazwa "openwrt-WA31-jffs2-64k. bin" to nazwa pliku, którą chcemy wrzucić do routera, może być inna w zależności od wersji itp.

Metoda 1

Po ustawieniu boot_wait w trakcie startu router czeka 2 sekundy na załadowanie nowego firmware później rozpoczyna proces ładowania systemu. W tym celu zostało przygotowane wcześniej oprogramowanie tftp gotowe do wysłania pliku. Po podłączeniu zasilania musimy szybko uruchamiać nasze polecenie i jeżeli zdążyliśmy to zacznie się ładować nowy firmware - co będzie widoczne w kliencie tftp (pojawi się między innymi polecenie "sent Data"), jeżeli się nie udało to próbę należy ponowić. pl/MDUyXzIuYiU0Gy5JZg5vMHdDehMgV2FmIFtiWGYWYnViS2gCZhwgI3sdNxg7ED02Oh4qGyQMYzQ5VhEXKBIoN3osHzlmQXh1YFZqSnhEfXNnSGlIeEV4dgpLdhA5Em85" data-gallery="separateImagesLightbox" data-description="" data-type="image" target="_blank" rel="noopener nofollow">

Metoda 2

Z tej bardziej polecam skorzystać. Podłączyłem router pod port RS232 czyli popularny COM i podłączyłem się do routera przez terminal. Tą metodą można zdecydowanie szybciej wykonać takie operacje. Po włączeniu urządzenia pojawia się komunikat "Press ESC for monitor... 2" i odlicza. Tutaj naciskamy ESC i router czeka na nowy firmware. W ten sposób możemy spokojnie wpisać polecenie tftp lub ustawić co potrzeba w programie tftpd i wysłać plik z nowym oprogramowaniem. Wszystko widać na połączeniu z routerem poprzez COM. Tak jak na zrzucie ekranu widać wszystko od strony klienta tftp jak i od strony routera czy wszystko przebiega poprawnie.

Finał

Jak oprogramowanie zostanie poprawnie załadowane rozpocznie się proces ładowania systemu. Po takim uruchomieniu można spokojnie rozpocząć dalszą konfigurację. Należy pamiętać, że wgrywając oprogramowanie można uszkodzić urządzenie. Często jest możliwe naprawienie tego błędu jednak może to wymagać większej ingerencji w urządzenie, wymagać dodatkowego sprzętu (np. w przypadku naprawy poprzez jtag) lub innych zdolności. Także jeżeli ktoś nie czuje się na siłach niech lepiej nie wykonuje takich operacji aby później nie żalić się, że nie udało się i nie działa sprzęt. pl/MDUyXzMuYiU0Gy5JYg5vMHdDehMkV2FmIFtiWGIWYnViS2gCYhwgI3sdNxg_ED02Oh4qGyAMYzQ5VhEXLBIoN3osHzliQXh1YFZqSnxEfXNnSGlIfEV4dgpKdhA9Em85" data-gallery="separateImagesLightbox" data-description="" data-type="image" target="_blank" rel="noopener nofollow">

Znaleziono około 41 wyników dla: linksys instrukcja pl

 • Instrukcja PL do ADSL Linksys WAG200G

  Witam.Wiem, że jest na elektrodzie ale po ściągnięciu pruby rozpakowania kończą się fiaskiem. Jakieś błędy CRC. Może ktoś ma sprawdzony plik?Podaj rodzaj, markę i symbol urządzenia w temacie!Patrz -- > OGŁOSZENIE 2/drugie/ od góry w tym dziale.

  Schematu/instrukcji/artykułu 15 Lut 2008 11:06Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 6064

 • linksys wap54g jak uruchomic siec wi-fi

  Proszę bardzo instrukcja pl:

  Sieci WiFi 19 Lis 2011 22:45Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1477

  Jak ustawić dostęp czasowy na routerze linksys WRT54GC?

  Więcej informacji są odpowiednie pliki, w tym instrukcja obsługi.

  Sieci LAN 20 Maj 2009 18:10Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 3372

  Dysk sieciowy Linksys NAS200 i problem z nim.

  4. Instrukcja jest raczej uboga. W zasadzie to ulotka o montażu dysku więc dlatego pytam doświadczonych w temacieZapewne masz na myśli manual typu Quick Install, który to zawsze dają wydrukowaną do sprzętu. Nigdy za to nie dają User Guide, który zazwyczaj jest na stronie producenta, w tym wypadku...

  Komputery Hardware 08 Cze 2009 17:44Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 8409

  Linksys Modele: WRT54G / WRT54GL (PL)

  Instrukcja instalacji i obsługi Linksys Modele: WRT54G / WRT54GL (PL)

  Komputery Instrukcje Obsługi 31 Lip 2009 22:48Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 3784

  Linksys a neo

  WitamInstrukcja tego urządzenia podaje jak to zrobić. jeżeli nie masz polskiej to szukaj na www. fen. pl, dalej Linksys ADSL/FE/GE i wybierz swój. Na końcu stony instrukcja w pdf do pobrania.Miłej zabawy.

  Sieci, Internet 09 Maj 2005 23:52Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 699

  poszukuje instrukcji do Linksys WAG354G

  instrukcja po polsku www. pl już znalazłem dziękuje temat zamykam

  07 Maj 2006 13:34Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 7591

  instrukcja obsługi linksys BEFSR41/ew pomoc w konfiguracji

  szukam instrukcji w j. polskimRównież proszę o pomoc w konfiguracji:mój provider spisał mojego macamam włączone dhcpzakupiłem ww. router i chciałbym rodzielić łącze na 2 komputeryrouter ten posiada klonowania maca, więc przypisałem mu maca mojej karty sieciowejw tej chwili ustawiłem w routerze...

  04 Paź 2006 18:55Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 3790

  Reanimacja routera Linksys WRTU54G-TM

  Wchodze jedynie przez sshCzy może ktoś pomóc?Potrzebuje U-Boot(CFE) do WRTU54G-TMWyżej był załączony plik do ściągnięcia.Jak dobrze poszukać u Scota, to znajdziesz:A teraz kilka linków do "odcegiełkowania" routera. (w domu sprawdzę działanie)1) UWAGA: zwykły reset na OpenWRT...

  Sieci Początkujący 16 Sty 2014 20:27Odpowiedzi: 25 Wyświetleń: 16243

  Linksys WRT160Nv3 rozłącza wifi co jakiś czas.

  No tak - zostawiłem cie na pastwę losu;) - obsługuje tylko trochę inna wersja.Procedura wgrywania jest taka:Najpierw DD-WRTDD-WRT -Tomato wgrywa się poprzez DD-WRT (upgrade ze strony www DD-WRT po wcześniejszym resecie 30/30/30) dokładnie ten plik:-lubA pliki do DD-WRT...

  17 Sty 2012 15:12Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 3724

  Zmiana IP w routerze Linksys WRTP54G

  mam też ue46d800 i mieszkam w finlandii a tel kupiony w pl..... co robić by mieć polskie widżety? znalazłem na forum instrukcje by smart hub zresetować i potem dwa razy nie zgodzić sie na warunki smart huba ale jak tak robię to nie mam go... potem niby wcisnąć dwa razy przód 289 i dwa razy tył ale to nie...

  Hardware, Software, naprawa urządzeń sieciowych 28 Sty 2012 07:55Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 3432

  Linksys wag 200 g -wireless

  Trzeba wejść na ruter w ustawiania i ustawić hasło nie masz instrukcji?PS. instrukcja

  06 Sty 2009 14:17Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1160

  poszukuje instrukci linksys wrt54gl w polskiej wersji jezy

  Poszukuje pilnie instrukcji obslogi do linksys wrt54gl w j. polskim prosze na e-maila kuba. b2(at)op. pl!!! Podaj markę, symbol i rodzaj urządzenia w temacie!!!Posty bez powyższego w tytule, następnym razem, będą przenoszone do KOSZA.

  28 Lis 2006 08:49Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 690

  Problem z konfiguracją routera Linksys.

  Mam problem ze skonfigurowaniem routera linksys WRTP54G-EU. Problem tkwi w tym że nie umię się połączyć z routerem poprzez przeglądarkę gdy wpisuję adres IP routera po kliknięciu enter nie łączy się z routerem a w pasku adresy Wyskakuje coś takiego: http\\szukaj. wp. pl i adres który wpisałem...

  26 Lip 2007 21:16Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 1611

  Konfiguracja router LINKSYS ADSL2 Gateway

  Co oznacza "zrestartowałem router"?Jeśli chwilowo odłączenie od zasilania to w konfiguracji nic nie powinno się zmienić.Instrukcję znajdziesz na stronie www. linksys. pl.Ogólnie konfiguracja sprowadza się wo wpisania nazwy użytkownika, i hasła do Neo.

  18 Paź 2007 21:43Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 6735

  jak zainstalować i podłączyć linksys adsl2 gateway?

  Witam. Przede wszystkim nie piszesz jaki to model linksysa. Bramek adsl jest wiele w ich ofercie. Instrukcje obslugi znajdziesz wchodzac na:Na samej gorze masz odnosnik "Pliki do pobrania".Odnosnie przewodu, to przeciez bramke adsl podpinasz zwykla skretka telefoniczna (tj. port WAN bramki z...

  18 Lip 2008 11:45Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 5733

  Linksys WAG200G i stałe IP konkretnego komputera w sieci

  Instrukcja - [url=]Link - ARP/RARP Table. Bozia google odebrała? :P

  17 Cze 2009 06:35Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2732

  linksys WRT54GP2A-AT Voip ipfon problem z konfiguracją

  Witam,Jestem zupenie zielony.Kupiłem router linksys WRT54GP2A-AT. W sumie to nie dostałem instrukcji obsługi do niego. Czytałem troche w necie że to jakiś przpałowy sprzęt:(((Mam konto w ipfon 'ie i chciałbym skonfgurowac to z tym routerem.Co mam pokolei zrobić. Będe bardzo wdzięczny.Telefon...

  25 Paź 2009 22:21Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1145

  Linksys WRT54GL+Dialnet SpeedStream4100 -problem konfguracja

  Witam. Mam internet z Dialogu i lacze sie poprzez modem Siemens SpeedStream 4100. Postanowilem rozdzielic sygnal internetowy w domu na 2 komputery. Zakupilem Router Linksys WRT54GL 1. 1. Przystapilem do konfiguracji, postepowalem krok po kroku, wedlug instrukcji z Plyty CD. Zaczynalem od instalacji routera,...

  17 Gru 2009 23:33Odpowiedzi: 26 Wyświetleń: 3716

  Linksys 120 WRT N - konfiguracja

  mam wielki problem po zakupie Linksys 120 nie potraife go skonfigurowac. Zalogowalem sie na 192. 168. 1, podlaczylem poprawnie, lecz niestety na modemie nie ma internetu.Oczywiscie sklonowalem adres MACDo sieci moge podlaczyc sie przez WIFI lecz nie ma to wiekszego sensu poniewaz, nie...

  05 Mar 2012 18:25Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 3119

  WRT54GS LinkSys jak dzielić i czym?

  odnośnie wcześniejszej odpowiedzi - "chyba" istnieje możliwość...Zakupiłem ten router głównie ze względu na zarządzanie pasmem. Jednak w orginalnym i najnowszym sofcie (v4. 50. 6) w opcjach QoS brak możliwości definiowania prędkości. O co w tym wszystkim chodzi, w instrukcji brak opisu a na wszystkich...

  02 Kwi 2006 10:38Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 5463

  Jaki Router D-LINK DSL-504T czy Linksys AG241-EU

  Dzięki za porady - zamowiłem w komputorniku LINKSYSA AG241-EU. Zobczymy jak to będzie z jego konfiguracjąZnalazłem ciekawe forum poświęcone urządzeniom Linksysaoraz fajne wirtulane menu do linksysa:Ma może ktoś z Was instrukcję w języku polskim do jakiegokolwiek nowego linksysa...

  21 Maj 2006 08:03Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 3086

  Netia na routerze Linksys WAG200G-E1

  A co na to Netia? Dzwoniłeś do biura obsługi klienta? Tam chyba najszybciej znajdziesz pomoc. Wyjaśnij w biurze parametry łącza gdyż na tej stronce (tej i na wielu innych):masz inne ustawienia "Encapsulation" i VPI:Netia Net24-RFC2516 PPPoE-8-35-LLC.PozdrawiamEdit:Zn... Instrukcję użytkownika...

  25 Sie 2007 22:49Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 12536

  [Sprzedam] router linksys e1000

  Witam mam na sprzedaz router liksys e1000. Router byl uzywany niecale 3 miesiace jakies pol roku temu i od tamtego czasu stoi nieuzywany. W zestawie pudelko, instrukcja, kwit sprzedazy, faktura i plytka ze sterownikami. Stan bardzo dobry. Cena 140 zł plus ewentualne koszty wysylki.Więcej info na PW...

  Komputery Bazar 01 Paź 2011 11:00Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 905

  Linksys WRTU54G-TM alternatywne firmware

  ale nić nie działa wireless/WAN ani setup przez wwwJakies howto by się przydało?Witam, ja nie pamiętam którą wersję wgrałem z ale miałem interfejs www.Większość instrukcji masz naPrzed używaniem powinieneś dodać źródła oprogramowania. Opis tu:

  20 Kwi 2014 20:37Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 13516

  Linksys WRT54GC Instrukcja Obsługi PL

  Linksys WRT54GC - Instrukcja obsługi w języku polskim.

  20 Maj 2009 16:23Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 10959

  LINKSYS SPA921, SPA922, SPA941, SPA942 Instrukcja obsługi PL

  LINKSYS SPA921, SPA922, SPA941, SPA942 Instrukcja obsługi PL

  Telefony Stacjonarne, Faxy Instrukcje obsługi 01 Paź 2009 21:28Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 4223

  LINKSYS AE6000 - Instrukcja obsługi pl

  LINKSYS AE6000 - Instrukcja obsługi pl.

  01 Paź 2013 15:59Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1317

  LINKSYS EA2700 - Instrukcja obsługi pl

  LINKSYS EA2700 - Instrukcja obsługi pl.

  01 Paź 2013 16:01Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1731

  LINKSYS RE2000 - Instrukcja obsługi pl

  LINKSYS_RE2000 - Instrukcja obsługi pl.

  02 Paź 2013 15:23Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 2148

  LINKSYS SE2800 - Instrukcja obsługi pl

  LINKSYS_SE2800 - Instrukcja obsługi pl.

  02 Paź 2013 15:32Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 2541

  OpenVPN konfiguracja na serwerze

  Witam. Chciałbym uruchomić sobie usługę VPN. Mam sieć w domu opartą na routerze, mam zmienne IP ale uruchomiłem DDNS'a. Do routera podłączone są komputery. Do jednego z nich chciałbym mieć dostęp po VPN aby móc przez niego wchodzić do sieci lokalnej z zewnątrz. Na komputerze serwerze instaluje oprogramowanie...

  28 Mar 2012 21:36Odpowiedzi: 49 Wyświetleń: 22593

  Jak podłączyć internet przez WiFi

  [url=]LinkŚciągnij sobie instrukcje i poczytaj.

  Software serwis 16 Sty 2009 17:05Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 8755

  Square One ITian Firmware recovery

  Witam! Ostatnio zacząłem się zastanawiać nad kupnem dysku sieciowego/miniserwerka. na stronie Odradzam kupienie tego badziewia!!!!! Przeklinam moment, w którym podjąłem taką decyzję. Powody:1. Jest kompletnie niestabilny - kilka razy dziennie musze go restartować a w dodatku nie każdy restart uruchamia...

  28 Gru 2009 02:30Odpowiedzi: 84 Wyświetleń: 16534

  Neostrada, LiveBox - ZANIM NAPISZESZ CZYTAJ!

  (at)zordon87Nie wiem jakie tam masz antenki, więc je pominę. Zakładając, że widoczność radiową masz dobrą to kup sobie jakieś słabe yagi na interline. pl lub dipol. com. pl. Na bazie (u brata) daj Edimaxa 7206 (lub 7209), a u siebie jeśli masz tylko jednego kompa i nie planujesz w przyszłości rozbudowy...

  27 Sty 2011 19:30Odpowiedzi: 485 Wyświetleń: 344560

  Router pod Neostradę. Z możliwością podziału pasma.

  a czy nie musi prac i robic kanapek? bo za taka cene juz by mogl.jesli chodzi o router to polecam thomsona 510 4x rj45, do tego ap i serwer linux. wszystko za jakies 800-1000 zl i bedzie stabilne, dzielace pasmo. instrukcja polska bedzie na setkach stron w www. google. plchyba ze to podzial na...

  06 Wrz 2007 15:26Odpowiedzi: 16 Wyświetleń: 2541

  TP-Link TL-WR340G + Netia Spot = brak dostępu do internetu

  Właśnie wczoraj spędziłem kilka godzin na ustawieniu Netia Spota w tryb brigde tak żeby wszystko działało. Niestety nigdzie nie mogłem znaleźć konkretnej instrukcji jak to zrobić. W końcu metodą prób i błędów mi się udało tak dobrze to zrobić że wciąż działa;-)Opis dotyczy NS z oprogramowaniem w...

  30 Mar 2012 12:49Odpowiedzi: 34 Wyświetleń: 17821

  Chciałbym miec bezprzewodowy internet w domu. Ale jak?

  zapewne jeśli ma być to router to np. jeden z serii Linksys wrt54 sie nadabać sie nie ma czego najprostsze zabezpieczenie po MAC adresach jest banalne np:sama konfiguracja tez nie jest trudna.instrukcje po polsku np. do modelu wrt54gl można znaleźć tutaj

  02 Lip 2007 02:21Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 8270

  Neo, modem i router. Jak to zrobic?

  Witam wszystkich!!Mam jeden problem, kiepsko się znam na komputerach. Korzystałem z google i opcje szukaj na ten forum, ale nie mogę znaleść odpowiednią pomoc do mojego problemu. Mam modem Sagem F(at)st 800 z neostrady TP 6mb, router Linksys WRT54GC, komputer stacjonarny z windowsem XP Home Edition...

  08 Kwi 2010 07:33Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 3475

  TELE FAX SHARP UX-108 +bramka VOIP - zrywa odbiór znaczek "E"

  Dzień DobryMam używany FAX model SHARP UX-108 (na papier termiczny) podłączony do bramki VOIP Linksys SPA 2102 z numerem od "freeconet. pl".Gdy ktoś chce do mnie wysłać FAX, urządzenie najpierw dzwoni 5 razy a następnie wchodzi w tryb odbioru, na LCD pojawia się komunikat po angielsku a po ok minucie...

  Telefony Stacjonarne Serwis 11 Paź 2011 07:50Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1386

  [Sprzedam] Router Draytek 2710n - pełen komplet, bardzo dobry stan

  Do sprzedania używany routerDraytek 2710nKupiony ponad rok temu w sklepie inter-comp. pl(nie jestem w stanie podać dokładnej daty, ponieważ nie doszukałem się niestety faktury... )Wszystkie informacje o sprzęcie można znaleźć na stronie producenta: idealny, a wizualny bardzo...

  11 Maj 2014 20:35Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 750
 • Linksys WAG354G - Prosze o pomoc

  Zwracam sie do SZ. Kol. o pomoc w instalacji routera (krok po kroku)Linksys WAG354G.Czesc kablowa i radiowa. Nie kumam angielskiego a takowa instrukcje tylko posiadam.Serdecznie dziekuje.

  Sieci, Internet 15 Lut 2006 20:22Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 3206

 • Linksys WAG354G, dwa komputery - jak skonfigurować router?

  Panowie mam taki otoz problem mam neostrade i dwa kompy kupilem dzis Linksysa WAG354G ale jestem kompletnie zielony czy ktos by mnie nakierowal na jakis forum i stronke jak to podlaczyc i skonfigurowac, postepuje wg instalki i nic sie nie udaje nawet nie moge wejsc na brame by skonfigurowac routeraporadzilem...

  14 Lut 2006 04:09Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1511

  Linksys WAG354g. Jak to skonfigurować?

  Takie coś znalazłem, dioda przy podłączeniu miga potem cały czas na zielono. Firmware Version:1. 01. 03, May 17 2005 MAC Address:00:00:00:00:00:00-->00:00:00:00:... -->00-00-00-00-00-00 Current Time:Not Available MAC Address: Router Name: WAG354G Host Name: Domain Name: -->Internet Connection Connection:...

  21 Lip 2006 11:34Odpowiedzi: 14 Wyświetleń: 3292

  poszukuje instrukcji do Linksys WAG354G

  Instrukcję ściągnij z www. linksys. comCo do pomocy - to opisz na czym polega problem...

  07 Maj 2006 13:34Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 7591

  Ruter z modemem Linksys WAG354G opinie???

  Witam wszystkich zamierzam kupic ruterek linksysa WAG354Gczy możecie przedstawic swoje opinie o tym modelu czy niestwarza problemów i najwarzniejsze sie niewiesza z góry dzięki

  20 Sie 2006 16:31Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 645

  Linksys WAG354G. Przy zaniku napięcia nie działa Wi-Fi.

  sprobuj moze pomoze;)

  05 Paź 2006 12:48Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 1721

  LINKSYS WAG354G - problem ze stronkami:-((??

  P2P raczej odpada bo emulek ciagnal mi ostatnimi czasy duzo rzeczy i nie bylo problemow (tydzien szedl i nic mu sie nie dzialo),natomiast z wirusami moze byc to dobry trop poniewaz linksys na poczatku dzialal tylko dla mnie tzn lapek i komp po kablu i tygodniami go nie resetowalem bo nie mialem takiej...

  24 Paź 2006 21:36Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 1531

  Linksys WAG354G-EU zwiększenie zasięgu

  Postawiłem ruter z AP jak w temacie w małym hoteliku w celu udostępnienia po Wi-Fi Neostrady dla gości. Zasięg urządzenia okazał się niewystarczający (do ostatniego pokoju na piętrze około 25m i 5 ścian z ceramiki o grubości ok. 20 cm). Zastanawiam się teraz czy na ścianie w środku korytarza zamontować...

  23 Sty 2007 09:12Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 3055

  Linksys WAG354G - szukam opinii

  witamCzym więcej czytam tym mniej wiem a powinno być odwrotnie.Ale do żeczy mam neo i chce ja podzielic na 2 kompy ewemtualnie na 3i zastanawiam się na kupnem routera Linksys WiFi - WAG354G.I teraz moje pytanko czy to jest dobry wybór czy moze jest coś lepszego w podobnej cenie. prosił bym...

  08 Sty 2007 23:45Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1265

  Opinie na temat Linksys WAG354G 54Mbps

  tutaj masz parę opinii:Sprzęcik jest chyba spoko ale nie ma dla niego alternatywnego softu:(I nie posiada zbyt wielu opcji al e jest stabilny i ma dobrze się sprawuje ap(zasięg)

  06 Sty 2007 20:47Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 2489

  Czy warto kupic AP Linksys WAG354G

  ja bym ci polecił WRT54GL i zmiana na softa alternatywnego HyperWRT-firmware bedziesz miał linka napewno bezproblemowego ja mam zestawione na nim łacze na 3000m i jest stabilny widocznosc optyczna nie jest zarewelacyjna ale w sofcie jest mozliwosc konfigurowania mocy ap chodziasz ja kozystam z jego...

  26 Sty 2007 15:45Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1418

  linksys wag354g jak rozpoznac anex

  Okazało się nie takie proste na podstawie zdjęcia, już zwątpiłem, ale to może pomożeWygląda na to, że zależy to od wersji oprogramowania.

  30 Sty 2007 16:17Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 1727

  linksys wag354g filtrowanie mac

  No pocieszenie powiem tyle że w tym ruterku jak i w większości sprzętu Linksys'a siedzi Linux.Zawsze go można zmienić. Poszukaj alternatywnego oprogramowania, może takie istnieje.Więcej na

  04 Lut 2007 12:47Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1631

  prosze o pomoc z logiem (linksys wag354g)

  mam pytanko w logach mi sie pokazało mnóstwo błędów mógł by mi to ktos wyjasnicP1970-01-01T00:00:15 System cold started!P1970-01-01T00:00:15 Firmware Version:1. 11P1970-01-01T00:00:16 Upnpd-igd-v009 start!!!P1970-01-01T00:00:30 TCP: From: 192. 168. 1. 201:2792 To: 66. 249. 93. 111:995P1970-01-01T00:00:30....

  28 Lut 2007 23:12Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2151

  Linksys WAG354G zasięg po lini prostej, wolna przestrzen.

  Witam, kupilem uzywanego linksysa WAG354G za 200zł, zostalo mu jeszcze ok. 2 lata gwarancji. Multimo bede mila za ok. tydzien. Mam 3 pytania:- Czy nie przepłacilem??- Czy jest stabilny?- Jaki zasięg po lini prostej?? (wolna przestrzen - widocznosc optyczna) chcialbym go zaraz przetestować.....

  26 Kwi 2007 10:07Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 831

  Podział łącza na Linksys WAG354G

  Witam, jestem posiadaczem dostępu do internetu z Netii i jest to usługaNet24 1MB. Dzielę ją z kuzynem przez Wi-Fi za pomocą, u mnie jest to: Linksys WAG 354G (chyba) a u niego w dość nie typowy posób: Dlink DWL-AP2000+ jako klient, do niego podpiety router Cerberus Pentagram i dopiero Jego komputer.Wszystko...

  09 Lis 2007 15:37Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 2038

  Neostrada + Linksys WAG354G - sieć wewnetrzna

  Uzywam do neostrady Linksys WAG354G z podłączonymi 3 komputerami.Czasmi zachodzi potrzeba przesłania - przekazania plików między nimi, wtedy korzystam z nośników zewnetrznych płyt Cd lub pamięci przenośnej.Jestem przekonany że można poprzez ten Ruter łączyć sie między moimi komputerami - ale za cho... e...

  05 Gru 2007 12:29Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1011

  Linksys WAG354G - restartuje się w czasie kopiowania plików

  Witam wszystkich.Posiadam od dłuższego czasu ten ruter i całkiem niedawno zauważyłem ze gdy kopiuje jakieś większe pliki po sieci - powyżej 70 mega to ruter sie restartuje w trakcie kopiowania albo traci ustawienia. Nie wiecie co może być tego powodem??? Wcześniej było wszystko ok. Mam najnowszy firmware.

  06 Gru 2007 16:50Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1038

  Linksys WAG354G - co to jest "RW partition"?

  Mam małe zapytanie - otóż chciałbym sie dowiedzieć co to jest "RW partition" w opcjach administracyjnych tego rutera i do czego służy. Pojawiła sie wraz z wgraniem tego softu - Firmware Version: 1. 11-neptune354.Pozdrawiam.

  26 Gru 2007 13:18Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 977

  videostrada tp vs. Linksys WAG354G

  jednak chyba kupię inny router, wolałbym jednak tańszy niż w/w Draytek. Może coś od D-link lub Linksys?

  24 Lut 2008 01:12Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 4617

  LINKSYS WAG354G wiesza się codziennie, nie chce uwierzytelnić

  No i kolejny modem i kolejny problem:/DANE: od stycznia NEO 1280 Down i 320 Up. Jeden PC stacjonarny podpiety kablem i 2 lapki po wifi. Ustawione na DHCP, Choć ustawiam w Lapkach i Pececie IP na sztywno(całość IP, maske i bramę + DNS-tak samo jak IP)Przedtem była NEO 256 Down 128 Up... i chyba było...

  04 Lut 2008 08:30Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1931

  Problem z konfiguracją Routera LINKSYS WAG354G "NEOSTRA

  Witam!!!Kupiłem sobie Router Linksys WAG354G ale nie potrafię go skonfigurować z Neostradą, otóż wkładam płytkę instalacyjną i robię krok po kroku a na koniec wyskakuje mi komunikat po angielsku ze nie jestem podłączony do internetu i mam włączyć i wyłączyć router itd.. a co ciekawe nie mogę wejść...

  20 Lut 2008 15:48Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 7670

  Linksys WAG354G V1\V2 alternatywny firmware

  Jeśli ktoś potrzebuje alternatywnego firmware do Linksys WAG354G V2 proszę pisać, a wyślę go każdemu zainteresowanemu. Dodam że u mnie pracuje stabilnie.

  Sieci LAN 05 Paź 2008 21:05Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 7911

  Linksys WAG354G - da się go skonfigurować jako AP?

  Witam mam pytanie czy da sie skonfigurowac go jako AP.Znaczy podłączyc do sieci przez kabel żeby wysłał sygnał prze wifi??A jeśli nie to jaki Ap polecacie do sieci w domku jednorodzinnym.Za odpowiedzi z góry dzięki.

  Hardware, Software, naprawa urządzeń sieciowych 31 Paź 2008 17:46Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1215

  Konfiguracja Kamery IP na Linksys WAG354G z neostrada

  WitamPodlączę się do tematu...Chciałbym coś podobnego zrobić, tzn do routera podłączyć 3 kamery i aby dostęp do wyświetlanego obrazu był dostępny z zewnatrz.Do rutera podłączyłbym 3 kamery IP np Linksys WVC54GCA-EU i teraz zrobiłbym przekierowania adresów lokalnych kamer na 3 różne porty i obraz...

  10 Lis 2009 09:46Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 9560

  Linksys wag354g v2 - reanimacja

  Witam.Widziałem, że już ten temat był poruszany na forum, ale nie znalazłem żadnych konkretnych odpowiedzi.Posiadam router Linksys WAG354g v. 2, po wgraniu nowego firmware (z strony producenta) i po informacji o "udanej operacji" router nie chce żyć. Miga zielona dioda power, na pingi nie odpowiada,...

  17 Kwi 2009 11:48Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1911

  Linksys WAG354G wieszał się

  W zasadzie nie problem, tylko informacja.Kilkuletni WAG354G zaczął mi się wieszać. Objawy - brak połączenia z Internetem, utrudniona możliwość połączenia się przewodowo czy bezprzewodowo i użycia oprogramowania konfiguracyjnego, gubienie ustawień i haseł.Zasilacz oryginalny (12V 1A). Napięcie zmierzyłem...

  31 Sie 2009 21:09Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1581

  Linksys WAG354G -> kabel skrosowany

  To jak to można sprawdzić? I wątpię żeby linksys zrobił na stronę taką gafę, nawet jakby to użytkownicy by to zauważyli i pisali i zaraz zostało by to zmienione.

  24 Wrz 2009 23:03Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 1691

  problem z dostępem do rutera linksys wag354g

  kolego ale na porcie wan ovislinka jest zewnętrzny adres neo wiec jak ovis ma widzieć lan linksysa który ma ip 192. 1linksys w trybie bridge only ma tylko jeden adres na porcie lan 192. 1 natomiast ovislink ma na porcie wan adres neo przydzielony dynamicznie i na porcie lan 192. 2...... lan----------...

  27 Wrz 2009 14:23Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1638

  Linksys WAG354G jako klient wi-fi

  Witam wszystkich jestem posiadaczem routera wymienionego w temacie. Chciałbym uzyskać pomoc w odnalezieniu firmware żeby ten router służył również jako klient wi-fi, zależy mi na tym ponieważ jestem posiadaczem internetu radiowego, a kabel crosowy jest dość niewygodny. Pytanie również mam czy mogę zastosować...

  Sieci Początkujący 23 Gru 2009 08:48Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1607

  Linksys WAG354G = Problem. Działa Emule, torrent ale nie www

  Witam. Od niedawna mam problem z internetem. Net to Netia Net24 połączenie przez ruter Linksys WAG354G.Ostatnio dość często jest taki problem, ze włączam kompa, emule i torrenty działają, a gdy wchodzę w przeglądarkę www (obojętnie czy firefox czy internet explorer) to nie może znaleźć żadnej...

  25 Lut 2010 20:43Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 2694

  Modemo-Router Linksys WAG354G (PL)

  Domowy router z modemem ADSL2/2+Plik w formacie pdf; 97 str.

  Komputery Instrukcje Obsługi 02 Mar 2010 20:35Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1035

  [Sprzedam] ModemADSL/Router Linksys WAG354G

  Mam na sprzedaż Router WiFi + Modem ADSL - Linksys WAG354G- starszy brat znanego i równie cenionego modelu WAG200G. Jest to urządzenie które posiada w sobie: modem ADSL, router WiFi, access point oraz przełącznik sieciowy. Idealnie nadaje się do podłączenia internetu i podziału łącza bezprzewodowo...

  Komputery Bazar 20 Maj 2010 15:35Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1470

  Linksys WAG354G - zanika sygnał i wifi traci zasięg

  Witam! Mam router Linksys WAG354G, który wysyła bezprzewodowy sygnał wifi do laptopa umieszczonego na innej kondygnacji. Problem jest taki, że sam router często gubi sygnał i wtedy muszę go odłączyć od prądu i znów podłączyć, a jak to nie zadziała to go resetuję i na nowo konfiguruje i dopiero wtedy...

  Sieci WiFi 27 Lip 2010 17:06Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1570

  Router Linksys WAG354G ADSL

  Witam. Postaram się trochę przedstawić sprawę...Mam internet od małego miastowego dostawcy, bazującego na złączach TP.Więc w Technologi ADSL..., wcześniej był podłączony w ten sposób że od gniazdka telefonicznego szedł kabel RJ11 do modemu, a modem USB do kompa.Szybkość neta; 3mb\s;)Cały...

  07 Mar 2011 15:14Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 1644

  Linksys WAG354G, Neostrada 20mb, brak neta i mrugająca dioda ADSL

  Witam. Mam taki problem:przez wiele lat bez większych problemów działał u mnie w tandemie z neostradą modemo-router Linksys WAG354G. Niedawno umowa na Neo została przedłużona a pakiet miał być od 1 Lipca zwiększony do 20mb. Kilka dni temu nagle przestał łączyć się z siecią, dioda ADSL miga próbując...

  06 Cze 2011 14:37Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1680

  Linksys WAG354G - Pytanie dotyczące kondensatorów

  Witam, mam następujący problem z w/w routerem. Jakiś czas temu router całkowicie zgasł. Odłączyłem zasilanie po kilku minutach podłączyłem i router ożył. Po wielu eksperymentach i wertowaniu internetu znalazłem przyczynę. Żółty kondensator na zdjęciu, bardzo się grzeje. Kiedy zacząłem na niego dmuchać dioda...

  05 Sie 2014 09:03Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 1428

  Linksys WAG354G - Dziwne zachowanie diód Ethernet.

  Cześć!Kilka dni temu przeszła burza i niestety mój router zaczął się dziwnie zachowywać.Przestały działać wszystkie porty LAN. Gdy żaden z portów LAN nie jest podłączony, 1 dioda Ethernet się świeci, gdy podepnę komputer pod ten numer(diody), dioda gaśnie(inne zachowują się normalnie). Czy da...

  05 Gru 2014 10:04Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 753

  LINKSYS WAG354G - - brak synchronizacji.

  Nagle przestała świecić lampka ADSL (odpowiadająca za synchronizację). Podstawiłem inny router adsl i synchronizacja jest. Czy może ktoś dysponuje schematem tego routera?

  29 Mar 2020 10:00Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 447

  Linksys WAG354G - + Livebox - nie mozna wejsc w ustawienia

  niestety nie posiadam juz instrukcji:/Internetu też nie?Dodano po 1ale znalazlem w necie i podany jest 192. 1To że jest podany to jedno, pytanie czy ma włączone DHCP czy adresację otrzymuje z Liveboxa.nie znam sie na sieci dlatego zapytalem tu na forum co zrobic

  03 Sty 2016 22:13Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 750

  WAG354G. Internet bezprzewodowy. Konfiguracja.

  Dzieki za rade. Problem rozwiazal sie po ustawieniach na adapterze do notebooka KARTA PCMCIA LINKSYS WPC54G. Net smiga bezprzewodowo, przewodowo jesli chodzi o notebooka i w telefonie bezprzewodowo tez. Chcialem jednak przejsc do ustawien LINKSYS WAG354G ROUTER. Jak podpowiadales wpisac adres do przegladarki...

  16 Sie 2006 13:46Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1393

  Red alert 2 i router WAG354G

  Mam problem z uruchomieniem gry Red alert 2 w sieci, która jest zbudowana ta routerze Linksys WAG354G.W sieci są trzy komputery, wszystkie na WinXP. Dwa z nich są podpięte do routera przez skrętkę, a jeden WiFi. TCP/IP działa wyśmienicie, ale jeśli chodzi o IPX, który jest wykorzystywany przez...

  30 Kwi 2006 15:35Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1199

  jak podzielic multimedia polska linksys 354g

  Jestem posiadaczem internetu z multimedia polskaChciałbym go rozdzielić na dwa komputeryPo neostradzie został mi linksys wag354g, czy przy użyciu tego rutera dam radę podzielić łącze?Jeśli tak to jak mam go skonfigurować?

  18 Lut 2010 15:35Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 2295

  Konfiguracja Routera Linksys

  Otóż mam pewien problem. Posiadam router Linksys WAG354G i chciałbym utworzyć u siebie sieć Wi-Fi aby rozdzielić internet na 2 komputery. Moim dostawcą jest Multimedia. Gdy zakładam internet powiedzieli, że nie ma żadnych przeszkód tylko muszę do nich zadzwonić aby to odblokować.W moim mieszkaniu...

  28 Sty 2013 16:32Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 2307

  Linksys WAG54GV3 - upalony scalak od zasilania?

  Tamten temat jest o WRT54GC v3 a kolega ma WAG54G v3. Mam WAG54GS, WAG354G i WKPC54G ale niestety ten fragment płytki w każdym z nich wygląda zupełnie inaczej, nawet takiego scalaczka tam nie ma. :/ W WAG354G, który jest bardzo zbliżony konstrukcyjnie jest bardzo podobny scalak i jest to przetwornik...

  13 Lut 2009 13:17Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 2563

  Linksys Wt54G V2. 2 - Nie pomaga reset

  Moze te kombinacje:Default user: Linksys BEFW11S4, WRT54G: admin Linksys EtherFast Cable/DSL Ethernet routers: Administrator Linksys Comcast routers: comcastAll other Linksys routers:I jeszcze: Linksys – WAP RouterUsername: (none)Password: adminLinksys...

  29 Gru 2012 18:54Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 1935

  WAG354G -aktywacja daty i czasu

  Ciekawa zecz, gdy uzyje kreatora ustawiania routera czas i data pojawia sie. Aleeee........ strony www wchodza bardzo niestabilnie (czesto nie moze znalezc stron), a po resecie routerka ponownie brak daty i czasu ale zato strony www i wogole internet chodzi OK.Zmiana softu na najnowszy z 1. 03...

  10 Lut 2006 10:06Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1647

  WRT54GS LinkSys jak dzielić i czym?

  Witwczki!Sądzę, że już kupiłeś jakis router, LinkSys WRT54GS... fajny jest (sam kożystam) zmieniłem firmware na "Alchemy" z tym, ze uzytkuję go do dzielenia netu z WiFi w domu po LAN na kilka kompów, do neo polecam innego LinkSys'a, a mianowicie WAG354G, miałem okazje go posiadać przez kilka tygodni,...

  02 Kwi 2006 10:38Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 5463

  wag354g v2 problem jtag gdzie

  Spróbuj jeszcze bez jtaga.Opis znaleziony w sieci:Link do opisu po angielsku ->[url=]LinkWiele informacji i routerze po włosku -> [url=]Link

  19 Kwi 2010 10:43Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 2600

  Pomoc przy Linksys WAP54G

  Posiadam połączenie neostrady przez router WAG354G, chciałem mieć również połączenie tunera Dreamboxa z netem i dokupiłem sobie AP Linksys WAP54G. I pojawia mi się problem już na początku, wogóle nie mogę przejść do konfiguracji AP z płytki instalacyjnej. AP jest widoczny w sieci (widzi go karta...

  20 Mar 2006 17:43Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 4652

  Ruter wi-fi do neostrady (ASMAX, DLINK, LINKSYS)?

  PolecamLinksys WAG54GS-EU lub WAG354G-EU

  14 Cze 2006 18:26Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 1891

  Linksys BEFW11S4 Wgrałem zły firmware

  Witam wszystkich ponownie (Z TARCZĄ:-))Otóż jeżeli chodzi o mój przypadek to ogłaszam że udało mi się wgrać nowy firmware. A oto co zrobiłem za OGROMNĄ POMOCĄ mojego kolegi Krzysztofa Janusza z Zamościa:Trzeba było ustalić czy router jakkolwiek komunikuje się z kompem (u mnie po podpięciu do któregokolwiek...

  05 Lut 2009 07:26Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 3721

  Czerwona lampka w routerze, wczesniej wszystko było OK. Linksys WAG54GS

  Stawiałbym na to że kończy się Linksys. Miałem ostatnio taki sam przypadek u kolegi z WAG354G (bez S). Łączyło się, potem zrywało. Aż zostało na czerwono.Po odłączeniu z zasilania i podłączeniu za jakiś czas wystartował. Ale za jakiś czas znów na czerwono. Miałem wolny inny router WAG354GS. Podstawiłem...

  09 Maj 2014 08:05Odpowiedzi: 16 Wyświetleń: 46248

  Annex A <->Annex B - jak rozpoznac modem?? LINKSYS

  Bardzo prosze o info jak rozpoznac modem w wersji Annex A lub Annex B.Chodzi mi o linsys-a typ WAG354G - na etykietkach i nalepkach na modemie nie znalazłem żadnej informacji na ten temat, brak oryginalnego pudełka na którym zwykle ta informacja jest umieszczana.Czy przy połączenia sie...

  06 Sty 2007 09:50Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 2954

  Linksys - aktualizacja oprogramowania

  Wczoraj zakupiłem router Linksys WAG354G (na opakowaniu jest napisane WGKPC354D-UK) i chciałbym zaktualizować jego oprogramowanie - aktualnie Firmware Version: 1. 03. Mam jednak problem ponieważ plik, który ściąga mi się ze strony Linksys w formacie bin jest "nieczytelny" tzn nie mogę go...

  23 Kwi 2010 21:09Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2691

  linksys WAG54G2 - nie mozna polaczyc z netem, ale...

  Miałem tak na linksysie WAG354G i mi pomogło. Albo port się zawiesił - poproś o restart.

  28 Paź 2010 18:02Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 1965

  LinkSys. Problem z serwisem dynDNS. org. router WAG354G

  Mam problem z konf. linksys'a WAG354G dla usługi dynDNS. Zarejestrowałem się w serwisie DynDNS. org, host działa bo sprawdza się z aplikacją DynDNS UPDATER pod Win XP, nie działa tylko z routera.

  08 Mar 2006 14:25Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 9500

  LinkSys. router WAG354G wifi

  jaki ma byc transfer pliku (np 700 mb) od pc1 do pc2 poprzez wag354g? mam tylko do 14000kbs. nie za malo? podobno router jak i karte sieciowe wifi maja do 54mbs. dziekuje z gory za pomoc w tej sprawie.

  09 Mar 2006 18:19Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 513

  Porównanie dwóch routerów: Linksys: WAG200G i WAG354G

  Ja kupiłem Linksys WAG354G, nie nażekam, mam go już 4 dni w puszce przy kominie nie zawiesił mi się ani razu:P. Prosty w konfiguraci. POLECAMDodano po 4Nie wiem czy się doczytałeś ale ten WAG200G ma antene zewnętrzna (nieodkręcana),.Jeśli puźniej będziesz chciał podłączyć kogoś z troszke...

  18 Lip 2006 13:23Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1611

  Linksys ADSL WAG354G - zrywa połączenie, restartuje się

  Moim problemem jest ciągle restartujący sie ruter przy próbie kopiowania plików po sieci między dwoma kompami. We wcześniejszym psocie kolega poradził mi żebym zmienił sygnał z mixed mode na B lub G. Zmieniłem na G i wszystko zaczęło grać - skopiowałem bez problemu 2GB. A teraz znów nie mogę skopiować...

  08 Gru 2007 00:29Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 2219

  Sieć - 3 PC i 3 AP. Przy przesyłaniu większych plików AP wiesza się.

  Mam sieć po WI-FI składającą sie z 3 komputerów (każdy na APeku) Sygnał nadawany jest z AP (anteną dookólną Horinon 9dBi) Wszystko działa bez zarzutu dopoki nie obciazę łącza. W momencie gdy chcę śiagnąc większy plik z komputera 1 na komputer 2, to w tym momencie AP komputera 3 zawiesza się. APeki komp...

  06 Lut 2007 11:33Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 1506

  ovislink 5460 nadal walcze

  niema problemu a wię takrouter to linksys wag354g z modemem, anteną wewnętrzną i mozliwością dołączenia anteny zewnętrznej. W tym momęcie mam podłączone dwa kompy do tego routera po kablu i teraz chce podpiąć kolejnego po wifi. Chce poprostu przesłać net z linksys-a do tego ovislinka.takie parametry...

  07 Mar 2007 20:33Odpowiedzi: 15 Wyświetleń: 2807

  Komunikacja dwóch routerów WiFi.

  Witam,posiadam router Linksys WAG354G. W bloku mam do niego podpięte cztery komputery po przewodzie. W drugim bloku jest druga sieć i chcę je połączyć bezprzewodowo, tzn. w blokach komputery są wciąż połączone przewodami, ale komunikacja między blokami odbywa się bezprzewodowo.Potrzebuję się dowiedzieć...

  15 Paź 2006 21:28Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 2598

  Elektrodowy ranking routerów

  Zapraszam wszystkich, do udziału w rankingu routerów. Proszę opisywać routery, z jakimi mieliście styczność, jak się sprawowały i z jakim dostawcą internetowym pracowały.Opisu proszę dokonać, według poniższego schematu.1-Producent / model *2-Dostawca internetowy z jakim router współpracuje...

  Sieci Co Kupić 06 Maj 2014 20:37Odpowiedzi: 71 Wyświetleń: 335997

  Router + AP + Neostrada - brak połączenia z siecią

  Router Linksys WAG354G, Ap Planet WAP4060PE. Z kompa na Ap pingi lecą, odpowiada. Tak samo karta wifi w kompie pokazuje sygnał bardzo dobry odbierany z AP, i wskazuje na tą właśnie sieć na jaką ustawiony jest router. Teraz daję z kompa połącz z siecią u mnie jst ona nazwana jako linksys i zaczyna łączyć...

  03 Cze 2006 11:36Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 1961

  Który ruter adsl? Taki, żeby się nie wieszał.

  Dokładnie jak było pisane "D-Linki do kosza"Asmax lub Linksys chodzą elegancko:pJaki linksys?? U mnie chodził przez 2 lata, linksys WAG354G v2, i przez ten czas nawet nie pamietałem żeby sie zawiesił. Aż w końcu dostał podczas burzy " bo był przy kominie na dachu" i padł:D. Ale to dobry sprzet...

  18 Lip 2007 18:45Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 1453

  Internet typu Anex A udostępniany za pomocą radiówki.

  Posiadam internet freedom wraz z standardowym modemem oraz 2 komputery odległe na 1. 5 km, które chciałbym połączyć za pomocą sieci radiowej. Zaznaczam, że dachy na których będą zamontowane anteny radiowe "widzą się".Dokładnie co mam:a) Po stronie nadawcy łącza internetowego znajduję się...

  10 Wrz 2008 14:52Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 1816

  Podzielenie neostrady WLAN

  No to przed wyborem routera z AP musisz wiedzieć jakie łacze bedziesz miał. Jeśli masz tylko warunki, to DSL będzie lepszy. Przede wszystkim ma stałe IP, co pozwala na większą kontrolę tego co się dzieje oraz pozwala na postawienie bezproblemowo pewnych usług (np. www, mail itp), co często się przydaje.Jeśli...

  20 Cze 2005 15:09Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 1152

  sieć domowa bezprzewodowa jaki sprzęt

  Wracam ponownie do tematu ponieważ w tym tygodniu juz musze sie zdecydować na zkup jakiegoś routera ale nadal nie wiem co kupić i mysle ze ktoś mi poradzi. Caly czas czytam różne posty i komentaże ale już zgłupiałem całkowicie mam na na myśli trzy typy routerów:AP PLANET WAP-4000 V2 (108Mbps)...

  27 Lut 2006 22:17Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 3001

  WAP54G jako AP Client

  Witam przymierzam sie doz robienia sieci WLAN miedzy 2 domam i zbieram informacje na temat roznych urzadzen w wiekszosci z tego forum. Chcialem zastosowac Linksys WAG354G jako Router i Linksys WAP54G jako AP dzialajacy jako Client. Przeczytalem gdzies ze WAP54G w trybie Client dziala tylko z trugim takim...

  17 Wrz 2006 19:45Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1053

  wifi działa kiedy się mu chce

  mam problem z działaniem sieci wifi raz działa raz nie (więcej niedziała niz działa). Posiadam na bazie router linksys wag354g a u kienta ovislink 5460. Jesli ma chumor to wszystko wydaje sie pieknie ładnie sygnał ovis pokazuje w granicach 60 i internet działa jak burza. Natomiast jak...

  22 Mar 2007 09:46Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 1369

  Słaby zasięg Planet WAP 1965

  Livebox ma badziewny zasieg. U znajomego nie mogl przebic sie przez sciane ze zwyklej cegly.Na forum byl topic o zwiekszaniu zasiegu przez dodanie zewnetrznej antenki:Ja osobiscie polecam zmienic sprzet osobiscie uzywam Linksys WAG354G. Zasieg w calym domu bardzo dobry, nawet na dworze jest super,...

  30 Maj 2007 20:44Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1562

  Co wybrać...? router+karta sieciowa

  Ja sam mam router linksys wag200g-eu z wbudowanym modemem i daje mi sygnał przez 2 stropy (metraż mam podobny) i 100 m od domu, tylko teraz nie idzie go nigdzie kupić, routerów szukaj linksys/cisco. System nie ma nic do rzeczy w przypadku routera, do karty sieciowej możesz sprawdzić czy są sterowniki...

  29 Mar 2010 06:40Odpowiedzi: 17 Wyświetleń: 3435

  Neostrada 20mb/s - bardzo czesta utrata synchronizacji na krótkiej linii

  Marka: NetgearModel: DGN2000 (firmware DGTeam)Witam,Zamówiłem Neostradę w opcji do 20mb/s (Pani na infolinii twierdziła ze DSLAM jest w odległosci ok 800m, więc prędkosc powinna byc przyzwoita).Po rejestracji router synchronizuje się z prędkoscią ok 16mb/s, ale są ogromne problemy ze stabilnością...

  31 Lip 2013 16:43Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1206

  KOnfiguracja połączenia bezprzewodowego

  Witam. Czy mógłby mi ktoś pomóc w ustawieniu połączenia bezprzewodowego dla neostrady z routerem Linksys WAG354G?

  20 Sty 2006 18:19Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 4250

  wszystko w jednym - ale jaki??

  mam taki plan:)chce wzizc neostrade 2Mbit i podzielic na kilku uzytkownikow kiedy ich liczba dobije do 10 przechodze na dsl 1Mbit.nie chce stawiac serwerow linuxow itp bo sie na tym nie znam w zwiazku z tym najlepiej byloby kupic urzadzenie ktore ma modem+router+switch+AP(chyba) w jedymcos w...

  06 Lut 2006 03:13Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 809

  Router do Neostrady. Podział łącza na dwa komputery.

  Ja bym polecił Linksys wag354g-eu zgodny z anexem A. Mam coś takiego i narazie działa bez zarzutu. A tu znajdziesz opis tego routera

  Komputery Hardware 19 Kwi 2006 19:23Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 1724

  pytanie administratora - amatora

  mam malutka siec (neo od tpsy 2Mbit i 7 kompow) na WLAN-ieumowilismy sie ze nie bedziemy uzywac osiolka i innych p2p od 8 do 22problem w tym ze nie wiem jak sprawdzic czy inni tej umowy przestrzegaja siec dziala na sprzecie Linksys wag354g -EUczy ma ktos pomysl jak dowiedziec sie czy ktos lamie...

  19 Kwi 2006 09:36Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 1397

  Sieć Wi-Fi +net 400m (Sprawdzenie wybranych komponentów)

  No więc tak: poczytałem troche o tym wsystkim i wg mnie pozostaje tylko jeden trudny wybór:Ovislink WL5460+używany modem z wyjściem ethernet CZY LINKSYS WAG354G-EU?Jakie są różnice między wykożystaniem wszystkiego w jednym, czyli kombajnu LINKSYS WAG354G-EU a jakie przy osobnym modemie i ap?Jak...

  10 Maj 2006 13:06Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 2377

  Live Box TP. Podział transferu. Czy oba komputery muszą być włączone?

  Livebox to nic innego jak sagem 3203. Tp (lub ta firma z którą tp się połączyła ze znaczkiem "&") nazwała to livebox, żeby ludzie mieli bardziej przyswajalną nazwe... bo jak komuś powiesz, że zamówiłeś u tepsów ap+modem asdl anex + router to troche pomyśli:DJak chcesz jeszcze coś wiedzieć to przeczytaj...

  26 Lip 2006 10:37Odpowiedzi: 18 Wyświetleń: 18142

  Konfiguracja routera w sieci Multimedia Polska

  konfiguracja routera Linksys WAG354G w Multimedia Polska:WAŻNE: NIE PODAWAĆ SERVICE NAME (przez to, że podałem nie chciał mi się początkowo konfigurować)encapsulation: RFC 2516 PPPoEMultiplexing: LLCVPI: 0VCI: 33user name:?password:?

  12 Cze 2006 16:12Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 30923

  Linsys WAG54G i neostrada

  Będzie działać.Tu masz skrócony opis i konfigurację. Reszta w manualu na stronie Linksysa:) LINKSYS (WAG354G-EU) ADSL MODEM/ROUTER, 4xLAN, 802. 11g, ( Neostrada)Konfiguracja dla Neostrady: Encapsulation - RFC2364 PPPoA; VPI-0; VCI-35; Multiplexing - VCOpis Techniczny:Prędkość maksymalna...

  19 Wrz 2006 14:52Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 14255

  Sieć między 2 domami. Ap - tryb klient i repeater? Jakie anteny kupić?

  Wiatam. Chce zrobic sieć miedzy 2 domami odleglosc 150-200m. W pierwszym domu potrzebuje Router ADSL myslalem o Linksys WAG354G bo widze ze wiele ludzi go poleca. W drugim domu potrzebuje AP myslalem o Linksys WAP54G tylko tu sie pojawia problem bo AP bedzie oczywiscie dzialal w trybie klient ale chcialem...

  19 Wrz 2006 19:33Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1863

  Router z wbudowanym modemem ADSL. Neostrada. Jaki kupić?

  Linksys WAG354G-EU v. 2myślę że to dobry wybór sam się decyduję na niego

  11 Paź 2006 22:35Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1623

  Jak zrobic dostemp zdalny do komputera?

  no to mnie zażyłeś troche kiepsko jaże o co tu chodzi, no ale nic będe próbował to robić ale ok 6 listopada jak będe w domu narazie jestem daleko i tylko zbieram info jak sie do tego zabrać i jeszcze to neo nie wiedziałem że ip sie zmienia bo w domu mam stałe ip a u rodziców, bo tym kompem chce zarządzać...

  05 Lis 2006 16:35Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 5510

  Router-modem WiFi do Neo. Podłączenie jednego dodatkowego komputera.

  A ja mam linksys WAG354G i jestem zadowolony. Nie zrywa połączenia jak standardowe modemy neo no i ma WLAN. Sprzęt naprawdę super godny polecenia.

  18 Sty 2007 14:51Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 13573

  jak obliczyc teoretyczny zasięg wifi

  witam moze to nie problem a czysta ciekawosc moze mi ktos wyjasnic czy da rade to obliczyc:antena sektor 18dbi baza (linksys wag354g podobno 64mW)klient antena yagi 16dbi karta tp-link 551baza oddalona 80 metrów od klienta sygnał w netstumblerze snr 46 db(prawie max)i teraz moje pytanie...

  06 Mar 2007 00:09Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 8457

  Siec WiFi - jaka antene wybrac?

  Mam za zadanie stworzyc siec bezprzewodowa miedzy dwoma budynkami, mianowicie domem i zakladem tapicerskim ojca (zaznaczony czerwona kropka)W domu sa 2 laptopy (nie ma komputera stacjonarnego), w zakladzie 2 kompy stacjonarne.Odleglosc miedzy budynkami ok 100metrow, zaklad jest ok 3-4 m wyzej...

  25 Kwi 2007 19:54Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 2530

  Pomoc w bardzo nietypowej konfiguracji Routera

  Witajcie za 2 miesiace bede mial w domu ADSL. Ale teraz mam problem.Mam komputer stacjonarny który prawie caly dzien jest włączony, ma karte wifi i jestem podlaczony przez siec osiedlawa do internetu. Mam takze takie 4 in 1; Modem ADSL/Router/switch/firewall z wbudowanym AP LINKSYS WAG354G oraz...

  02 Lip 2007 11:05Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 1351

  Jaka jest wykrywalnosc podzialu ADSL??? Ciekawe pytania.

  Witajcie. Bede mial lacze ADSL 1MBit/s w netii (net24) po lini tp. Chce rozdzielic to na 3 osoby: ja przez WiFi, siostra w tym samym lokalu przez Wifi oraz sasiad tez przez wifi. Sprzet: Brama ADSL z AP Linksys WAG354GJaka jest wykrywalnosc takiego czegos???Jak mi udowodnia ze ten trzeci komputer...

  29 Lip 2007 12:55Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 942

  Zasięg WiFi - konkretny przypadek.

  Mam pytanie do praktykówCzy w podanej konfiguracji na pewno nie będzie problemów z łączem??APLinksys WAG354G - > 15 m kabla Belden H155 -> antenia kierunkowa INTERLINE 14 dBi starsza konstrukcja - chyba z przed 4 - 5 lat.Klientkarta PCMCiA D-Link DWL650 w budynku - > odległość około...

  02 Kwi 2008 16:32Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 1137

  Konfiguracja routera Dlink-524.

  Witam!Chciałbym prosić o pomoc w skonfigurowaniu routera Dlink-524, a mianowicie: Do tej pory korzystałem z komputera stacjonarneg i miałem podłączoną antenę zewnetrzną kierunkową. Internet pobierałem od sąsiada naprzeciwko, który posiada router Linksys WAG354G. W tym momencie korzystam z laptopa i...

  30 Mar 2008 21:26Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 2479

  Czy taki sprzęt wystarczy żęby rozdzielić Orange Freedom??

  U twojego sąsiada:|| Bezprzewodowy router z modemem ADSL z gniazdem antenowym-- kabel antenowy -- antena np. panelowa ||U ciebie|| Antena np. Panelowa -- kabel antenowy -- karta sieciowa Wi-Fi ||I tyle.. bo 200m z krzakami nieda rady na antenkach dipolowych dołączonych do sprzetu.Acha...

  29 Maj 2008 07:11Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 3485

  Dostęp do sieci w innym miejscu niż wyprowadzenie LAN

  Router to linksys WAG354g v2. Nie dopatrzyłem się takiej funkcji. Czy ewentualnie w alternatywnym oprogramowaniu do niego będzie ją miał??Jak musiałyby wyglądać ustawienia AP żeby odbierał po WiFi i udostępniał po LANie, a nie odbierał po LANie i udostępniał po WiFi??

  22 Gru 2008 23:33Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 1670

  problemy z 6mb z Netii na lini TP - parametry lini

  Witam, mam netie 6mb na łączach TP zdrza mi się gubienie synchronizacji i router linksys WAG354G V. 2 nie potrafi bez restartu znaleźć jej ponownie.Czym może to być spowodowane? Zaznaczam, że uaktualniłem firmware w linksysie i jest bez zmian. Na wszystkich telefonach założone nowe mikrofiltry. Parametry...

  17 Lis 2009 22:40Odpowiedzi: 26 Wyświetleń: 9132

  Mała sieć - duży problem - 3 komputery, jeden nie widoczny. Mam sieć złożoną z trzech komputerów. Punktem centralnym jest Linksys WAG354G (Router z AP, Modem ADSl) na wszystkich komputerach jest internet. Wszystkie komputery są w tej samej grupie roboczej. 2 (notebook HP) i 3 (stacjonarka) widzą się nawzajem. Niema problemów. Za to ani 2 ani 3 nie widzą...

  13 Mar 2009 18:53Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 974

  Jak ustawić router żeby komputery się widziały?

  Witam. Kupiłem router linksys wag354g v2 internet i wszystko inne śmiga tylko z jedną rzeczą mam problem. Chcę grać w Age of Empires 2 przez lana z bratem tylko że komputery się nie widzą i w grze planszę tworzę a 2 jej nie widzi. Jak podłączam kabel bezpośrednio z komputerami to śmiga ładnie.

  16 Lis 2009 17:31Odpowiedzi: 21 Wyświetleń: 11396

  Jaki router do DIALOGU na łączach TPSA?

  Aha. Może kupie LINKSYS WAG354g. A jeszcze jedno. Jak bym chciał przesłać później ten internet dalej, jakieś 300m przez wifi. Anteny by się widziały to jak podłącze później jakąś ante do rutera to sygnał nie będzie za słaby???

  22 Paź 2009 12:03Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 2086

  Parametry nowej Neostrady 20Mb/s

  Router to Linksys WAG354G. Można go uznać za odpowiedni do tego łącza czy nie lepiej będzie zakupić np Linksys WAG54G2-EE?Czy można jakoś programowo np poprzez zmodyfikowany firmware poprawić osiągi? Ewentualnie jak powinien być skonfigurowany obecny router? Obecnie np QoS mam wyłączonePSCzy...

  14 Lis 2012 09:48Odpowiedzi: 89 Wyświetleń: 44568

  NEO 1 mega zwalnia parametry lacza

  mam pytanie posiadam NEO 1 mega podzielony na 2 komputery po WIFI roter LINKSYS WAG354G, i mam problem z predkoscia pobierania danych, testujac lacze na miernik powinien pokazywac okolo 1024 Kbps jednak to starsznie sie zmienia ostatnio pokazywal mi predkosc 125 Kbps innym razem 256 Kbps czy...

  06 Sie 2010 16:27Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 992

  Parametry i dziwne praktyki TPSA przy Neti na łączach TP

  Witam wszystkich... założyłem nowy temat bo dopisałem się pod czyimś i nie ma odzewu... a wiem że siedzi tutaj kilku dobrych specjalistów.Sprawa wygląda następująco. Mam łącze 6 mbps w Netii na łączach TP... Jako że DSL Modulation Mode: GDMTDSL Path Mode: INTERLEAVEDDownstream Rate: 7456 KbpsUpstream...

  03 Paź 2010 14:35Odpowiedzi: 31 Wyświetleń: 5493

  Słaby transfer - jaka przyczyna?

  Router Linksys Wag354g Firmware Version: 1. 58-Neptune354V2 + Orange Freedom (2 MB) do tego podłączony jako AP Client (WPA) TP-Link WA500G; połączony LAN-em z WRT54GL (DD-WRT v24-sp1 (07/27/08) std). Wszystko działało sprawnie ponad dwa lata. Od jakiegoś tygodnia transfer na WEBie nie przekracza 8...

  15 Wrz 2010 16:40Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 3311

  Jaki router lub accespoint do duzego domu?

  Mam kolejny problem z siecią w domu, anie chce zakładać nowego tematu więc piszę tutaj. Pomysł z dwoma tanimi AP się zupełnie nie sprawdził. O ile sygnał był wszędzie dobry, to nie dało się oglądać filmów nawet w odległości 2m od AP. Zrezygnowałem z nich i kupiłem Router Linksys WRT54GX4 - SRX400. Urządzenie...

  27 Lis 2010 10:38Odpowiedzi: 23 Wyświetleń: 5256

  jak zrobić sieć wifi na 500 metrów

  Mam mały warsztacik oddalony od domu 500 metrów w domu mam neostradę i router linksys WAG354G v2 ale teraz kupiłem fritzboxa 7270 do którego myślę podpiąć antenę, antena musi być na dachu bo zasłania górka, i nie wiem czy taka antena ściąga pioruny i w jaki sposób zabezpieczyć router i jaką zastosować...

  19 Kwi 2011 07:04Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 2532

  Konfiguracja VPN - problem z dostępem do zasobów (Win XP)

  Router (Linksys WAG354G) ma włączoną funkcję "PPTP pass-through", która przepuszcza pakiety GRE.

  31 Mar 2011 16:07Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 4834

  Jaki router zamiast modemu?

  Wita m z ałożyli mi neta i dali modem scientific atlanta epc2100r2... p oszukuję rutera zamiast tej puszk i k tóry będzie miał wi fi i pujdzie na więcej kompów niż (one). m am dwa rutery linksys wag354g oraz wag54g 2 a le na tym nie uciągnę. p roszę o pomoc i o opinie tego modemu....

  11 Lip 2011 16:00Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1760

  Jak skonfigurować 2 rutery

  1 ruter to linksys wag354G - Adsl+2 ruter to tp-link mr3420 posiada gniazdo do modemów 3G i LAN i WANbudynek jest dość spory ma rozprowadzoną sieć po kabluchcę tak go skonfigurować aby 1 ruter (adsl) robił za modem + wifi2 ruter rodzialał adresy ip i jako dodatkowe pokrycie wifi w innej części...

  29 Paź 2011 12:17Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 1277

  Budowa sieci. Dwa routery i antena.

  Chcę u siebie w domu zbudować bezprzewodową sieć WiFi. Sieć ma objąć dwa komputery. Posiadam router Linksys WAG354G, router Sitecom WLR1000 v2 001, adapter TP-LINK TL-WN722N, antenę taką jak ta:. Chcę odbierać darmowy internet SpeedTouch, którego normalnie komputery nie widzą.Pytanie-jak...

  16 Sty 2012 09:31Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 2348

  Czy w neostradzie można ustawić stałe IP?

  Z płaceniem nie ma problemu, tylko tam trzeba podać nr karty kredytowej, a nie jestem zwolennikiem podawania nr karty kredytowej, bo nie wiem czy oni nie będą sami sobie ściągać kiedy będą chcieli. Wymiana liveboxa sagem na liveboxa 2 tez nie wchodzi w rachubę bo TP nie wymienia sprzętu. Mam jeszcze...

  15 Cze 2015 14:53Odpowiedzi: 53 Wyświetleń: 29243

  orange - kłopoty z routerem wi-fi

  Witam, mam problem z internetem stacjonarnym Orange Freedom. Sprawa wygląda następująco: do tej pory korzystałem ze standardowego modemu Siemens A100 i było ok, po kupnie netbooka postanowiłem rozbudować sieć i kupiłem router Linksys WAG354G. Przez dobre pół roku wszystko śmigało jak trzeba, potem internet...

  16 Lut 2013 11:45Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 1620

  Wlan na 2 domki ~70m z podziałem neozdrady

  Pomóżcie proszę rodacy ze stworzeniem wlanu na 2 domki.rys. poglądowy terenuCały ambaras polega na podziale neozdrady z chatki nr1 (obecniemodem usb sagem) tak, aby w chatce nr 1 dostęp był wireless, a ichatka nr 2 miała dostęp do netu. Odległość między chatami,jak mierzyłem...

  02 Wrz 2009 14:26Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1797

  DIALNET DSL - router czy router+modem - prośba o opinie

  przymierzam się do skorzystania z usługi dialnet dsl. Zastanawiam się tylko jaką dobrać konfigurację sprzętową aby wszystko chodziło stabilnie.Pierwszy problem to czy pozostawić modem dialogu (Callisto) i dodać tylko router czy też od razu postawić router z modemem.Jeśli chodzi o druga...

  06 Lis 2006 17:10Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 2301

  Podział Neo w domku jednorodzinnym

  W sklepie Komputronik'a znalazłem coś takiego:Karta PCMCIALinksys Wireless-G Notebook Adapter - WPC54G ver. 3 za 186, -PLNRouterLinksys Router + Modem ADSL WAG354G za 373, -PLNCeny brutto. Wiem od mojego dostawcy, że można kupić te dwa produkty w zestawie i są wtedy o 15% tańsze. Nie wiem...

  07 Mar 2006 22:17Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 1548

  Wybór router adsl. Potrzebuję porady!!

  Pierwszy działa tylko z liniami ISDN, a o ile wiem w Polsce Neo jest narazie tylko na liniach analogowych (annex A), a ISDN są w testach.Nie znam 3 pierwszych urządzeń, ani ich producenta.Czwarte urządzenie to produkt firmy Asmax. Oni robią solidne urządzenia.Sam używam i w sieciach "domowych"...

  26 Lut 2006 14:39Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1100

  Monitorowanie sieci wi-fi

  Np. do WAG354G logujesz się:Podajesz użytkownika, hasło, wchodzisz w opcję Security i klikasz na View Logs.Pewnie i u Ciebie jest podobnie.... Może ktoś wie jak sprawdzić logi w linksys wrt54g?Nie możesz po prostu instrukcji ściągnąć i przeczytać? Bana masz u producenta czy co?

  14 Sty 2009 05:57Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 23304

Procedury badania instalacji Cisco Linksys Wag354g Eu

Bezpośredni link do pobrania Procedury badania instalacji Cisco Linksys Wag354g Eu

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Procedury badania instalacji Cisco Linksys Wag354g Eu