Podręcznik konfiguracji oprogramowania Bosch 4242002772332

Bosch 4242002772332 jest podręcznikiem konfiguracji oprogramowania, który zapewnia użytkownikom informacje i instrukcje dotyczące konfiguracji i korzystania z oprogramowania Bosch. Podręcznik zawiera szczegółowe informacje na temat konfiguracji i instalacji oprogramowania, a także instrukcje dotyczące korzystania z niego. Zawiera również dodatkowe informacje na temat funkcji oprogramowania, takich jak aktualizacje, wsparcie techniczne i usuwanie. Podręcznik jest dostępny w wielu lokalizacjach, w tym języku angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, portugalskim i rosyjskim. Podręcznik jest przeznaczony do użytku z oprogramowaniem Bosch, dzięki czemu użytkownicy mogą w pełni wykorzystać potencjał oprogramowania.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik konfiguracji oprogramowania Bosch 4242002772332

Optymalne wykorzystanie nowej inwestycji dzięki szybkiej i precyzyjnej konfiguracji oprogramowania zgodnie z konkretnymi potrzebami biznesowymi.

Szybka i precyzyjna konfiguracja oprogramowania

Kontakt z pomocą techniczną

Kontakt z pomocą techniczną

Przejdź do treściPrzejdź do nawigacji

Nasze potężne oprogramowanie wideo specjalizuje się w zarządzaniu i analizowaniu danych wideo w celu zapewnienia lepszej świadomości sytuacyjnej.

Sortuj według

Ikona strzałki w dół cienkie

Produkty na stronie

Icon arrow-down-thin

Pokazuje z 35 przedmiotów

Oprogramowanie zarządzające Bosch zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o złożonych konfiguracjach w miejscach, takich jak porty lotnicze, linie metra i duże centra handlowe.

Oferta oprogramowania zarządzającego obejmuje systemy do zarządzania bezpieczeństwem i monitoringiem wizyjnym, takie jak Building Integration System czy BVMS.

Video Management System

BVMS umożliwia sprawne zarządzanie urządzeniami wizyjnymi, audio i danymi w całej sieci IP. Pozwala zastosować rozwiązania telewizji dozorowej firmy Bosch w nietypowych konfiguracjach i w każdej wielkości:

Building Integration System

Building Integration System (BIS) to oprogramowanie do zarządzania różnymi podsystemami bezpieczeństwa firmy Bosch, takimi jak kontrola dostępu, dozór wideo, alarmy pożarowe, systemy nagłośnienia czy systemy sygnalizacji włamania — na jednej platformie. Oprócz tego BIS zapewnia również zestaw narzędzi do integracji z aplikacjami innych firm poprzez wykorzystanie otwartych standardów (OPC, ONVIF, OSDP) i zestawów SDK (Software Development Kit).

Bosch Software Assurance

Lepsze zarządzanie danymi wideo: Bosch Software Assurance GO to nasza podstawowa oferta usług pomocy technicznej i konserwacji oprogramowania. IBosch Software Assurance PRO to nasza oferta premium usług pomocy technicznej i konserwacji oprogramowania. Obejmuje rozwiązane Bosch Software Assurance GO oraz kilka funkcji umożliwiających naszym klientom korzystanie z najnowszego oprogramowania i ulepszeń wydajności.

Podręcznik konfiguracji oprogramowania Bosch 4242002772332

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik konfiguracji oprogramowania Bosch 4242002772332

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik konfiguracji oprogramowania Bosch 4242002772332