Drukuj instrukcję Dell U2719dst

Dell U2719DST to monitor z 27-calowym ekranem, który zapewnia wyraźny i dokładny obraz. Monitor jest wyposażony w technologię InfinityEdge, która zapewnia szerokie kąty widzenia, wysoką jakość obrazu i czysty wygląd. Monitor jest wyposażony w gniazda DisplayPort, HDMI i USB Type-C, co umożliwia łatwe podłączenie do komputera lub innych urządzeń. Monitor jest również zgodny z normą Energy Star, co oznacza, że ​​ma niski pobór mocy i jest przyjazny dla środowiska. Aby uzyskać pełne informacje o monitorze Dell U2719DST, należy pobrać instrukcję obsługi. Instrukcja obsługi zawiera informacje na temat funkcji monitora, szczegółowe informacje dotyczące użytkowania monitora, instrukcje dotyczące ustawień, porady dotyczące konserwacji, dane techniczne i wiele więcej.

Ostatnia aktualizacja: Drukuj instrukcję Dell U2719dst

Program Epson Print CD, dostarczony wraz z drukarką, umożliwia tworzenie etykiet płyt CD/DVD. Po utworzeniu pliku etykiety, możesz drukować bezpośrednio na 12 cm i 8 cm płytach CD/DVD.

Uwaga na temat drukowania na płytach CD/DVD

Używaj wyłącznie płyt CD/DVD oznaczonych jako odpowiednie do drukowania, na przykład “Możliwy druk na powierzchni etykiety” lub “Możliwy druk w drukarkach atramentowych”.

Należy drukować tylko na okrągłych płytach CD/DVD.

Więcej szczegółowych informacji na temat postępowania z płytami CD/DVD i wskazówek dotyczących zapisywania danych na CD/DVD można znaleźć w dokumentacji płyt CD/DVD.

W celu zapewnienia odpowiedniej jakości druku, na CD/DVD stosuje się niższy poziom nasycenia kolorów - odwrotnie niż na specjalnym papierze Epson.

Nie drukuj na płytach CD/DVD przed zapisaniem danych. Jeśli tak się stanie, odciski palców, brud lub rysy na powierzchni mogą spowodować błędy podczas zapisu danych.

Spróbuj zrobić próbny wydruk na niepotrzebnej płycie CD/DVD i sprawdź stan zadrukowanej powierzchni po upływie doby; jest to zalecane szczególnie przed dokonaniem nadruku na dużej liczbie płyt CD/DVD.

Zanim użyjesz płyty CD/DVD lub będziesz dotykać jej powierzchni, pamiętaj, aby całkowicie ją wysuszyć. Przechowuj płyty z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

W przypadku niektórych typów płyt CD/DVD i poziomów nasycenia kolorów, nadruk może być rozmazany.

Wilgoć na zadrukowanej powierzchni może powodować rozmazywanie.

Jeśli taca CD/DVD lub wewnętrzna, przezroczysta komora zostaną przypadkowo zadrukowane, natychmiast zetrzyj tusz.

Powtórne drukowanie tych samych CD/DVD może nie poprawić jakości druku.

W przypadku drukowania płyt CD/DVD przy użyciu programu nie obsługującego drukowania płyt CD/DVD, na tacy CD/DVD, płytach CD, DVD lub wewnątrz drukarki mogą powstać plamy.

W przypadku wybrania opcji CD/DVD Premium Surface w ustawieniu Media Type (Rodzaj nośnika) w oknie sterownika drukarki i użycia płyty CD/DVD o wysokiej jakości, można tworzyć etykiety CD/DVD o wysokiej jakości.

Przed użyciem płyt CD i DVD lub dotykaniem ich powierzchni zadrukowanej należy upewnić się, że dokładnie wyschły. Płyty CD i DVD drukowane z użyciem opcji CD/DVD Premium Surface w ustawieniu Media Type (Rodzaj nośnika) schną dłużej niż drukowane z użyciem opcji CD/DVD w ustawieniu Media Type (Rodzaj nośnika). Płyty CD i DVD drukowane przy ustawieniu CD/DVD Premium Surface muszą schnąć przez 24 godziny.

Jeśli zadrukowana powierzchnia jest lepka nawet po wyschnięciu, nasycenie kolorów może być ustawione na zbyt duże. W takim przypadku należy zmniejszyć poziom nasycenia kolorów w programie Epson Print CD.

Jeśli położenie druku jest przesunięte, skoryguj je za pomocą programu Epson Print CD.

Jeśli tusz się rozmazuje, dostosuj nasycenie kolorów używając programu Epson Print CD.

Możesz ustawić wielkość powierzchni nadruku na CD/DVD, korzystając z programu Epson Print CD. Ustaw wielkości powierzchni nadruku, aby pasował do obszaru nadruku na przygotowanej płycie CD/DVD. Dokonując ustawień pamiętaj, że niewłaściwe ustawienia mogą poplamić tacę CD/DVD lub płytę CD albo DVD.

Powierzchnia nadruku CD/DVD wygląda w następujący sposób.

Płyta CD/DVD 12 cm

Płyta CD/DVD 8 cm

Uwaga:

W przypadku druku na poniższych obszarach płyty, płyta lub taca CD/DVD mogą zostać pobrudzone tuszem.

Obszar blisko środka

od 18 do 43 mm

Skrajny obszar zewnętrzny

116 do 120 mm (płyta CD/DVD 12-cm), 76 do 80 mm (płyta CD/DVD 8-cm)

Wkładanie CD/DVD

Szczegółowe informacje o wkładaniu CD/DVD zamieszczono w sekcji poniżej.

Otwieranie programu Epson Print CD

Następująca sekcja zawiera szczegóły dotyczące uruchamiania Epson Print CD.

Aby nauczyć się korzystania z programu Epson Print CD, przejdź do menu Help (Pomoc).

Drukowanie na CD/DVD w Windows

Program Epson Print CD umożliwia drukowanie obrazów na płytach CD/DVD. Poniżej przedstawiono instrukcje jak drukować na CD/DVD za pomocą programu Epson Print CD.

Jednocześnie można drukować na jednej płycie CD lub DVD. Gdy opcja Copies (Kopie) jest ustawiona na 2 lub więcej, wyjmij każdą płytę CD lub DVD z tacy po zadrukowaniu, a następnie umieść kolejną płytę CD lub DVD w tacy. Naciśnij przycisk  Start, aby wznowić drukowanie.
Patrz sekcja Ładowanie płyty CD/DVD

Wprowadzanie podstawowych ustawień

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

cobi_69 14 Dec 2008 22:39 73632

 • #1Level 21  

  #1

  Mam instrukcję do radia w pdf'ie która ma 20 stron, chciałbym ją wydrukować po dwie strony instrukcji na kartce A4 w taki sposób, żeby po wydrukowaniu dało się na środku je zszyć żeby powstała książeczka (czyli 1 z 20, 2 z 19 itd). Da się to zrobić? Od razu mówię że konwersja na inny format nie wchodzi w grę, gdyż często nie da się poprawnie skonwertować, a po drugie plik jest chroniony hasłem przed wydobywaniem tekstu.

 • #2tronic1

  IT specialist  #2

  W ustawieniach drukarki nie masz opcji druku dwustronnego? Jeżeli nie to drukuj strona po stronie i ręcznie podawaj kartki.

 • #3mariusz84Level 13  #3

  Dużo zależy od drukarki jaką posiadasz. Jeśli wyposażona jest w funkcję automagicznego drukowania na dwóch stronach to nie ma większego problemu. Jak musisz obracać strony ręcznie to jest trochę gorzej. Niektóre drukarki posiadają funkcję drukowania broszury w swoich sterownikach.
  Jeżeli Twoja nie posiada takiej funkcji to zainstaluj Adobe Readera - on posiada ww funkcję.

  Zakładam, że Twoja drukarka nie obsługuje automatycznego obrotu.
  Drukowanie z poziomu Adobe Readera wygląda tak: zaznaczasz 'skalowanie strony' na 'drukowanie broszury' i następnie drukujesz 'podzbiór broszury' jako 'tylko przód' a następnie 'tylko tył'. Po wydrukowanie 'przodu' musisz odpowiednio ułożyć wydrukowane strony w podajniku - to na początku może mylić i zależy od drukarki. Musisz popróbować.

 • #4mpn103Level 34  #4

  Można również najpierw wydrukować strony nieparzyste a później parzyste.

 • #5Essi79Level 12  #5

  Włącz drukowanie 2 stron na jednej kartce i przy drukowaniu zaznacz opcję żeby drukował wybrane strony. Następnie w polu obok wpisz strony w takiej kolejności jak napisałeś czyli 1, 20, 2, 19... itp - będziesz miał książeczkę...

 • #6Jack14Level 38  #6

  Pod warunkiem (dot. drukowania parzyste, nie parzyste), że przy "obróceniu" kartek nie pobierze na raz kilku jednocześnie już wydrukowanych.
  Lepiej to robić pojedynczo.Pozdrawiam.

 • #7Faces

  VIP Meritorious for electroda. pl  #7

  Witam.
  Proponuję zainteresować się programem Cute PDF

 • #8#8

  Ale żeś wystrzelił...Przecież Cute PDF służy do konwertowania zwykłych dokumentów na format PDF a nie do druku dwustronnego.

 • #9jankolo

  R. I. P. Meritorious for the elektroda. pl  #9

  To, co kolega chce wykonać robi program Fine Print. Tylko on nie jest darmowy.

 • #10#10

  Dziękuję za wszystkie porady ale dalej nie rozwiązało to mojego problemu
  -drukarki nie posiadam, więc chciałem mieć plik do druku i wydrukować go na uczelni
  -plik pdf jest chroniony przed wydobywaniem tekstu, zainstalowałem adobe readera i po zapisaniu kopii próbowałem przekonwertować na inny format - nic z tego, za dużo błędów i niegociągnięć
  -fineprint fajny, ale nie da się wydrukować na jednym arkuszu stron 20 i 1, można tylko po kolei, albo parzyste/nieparzyste,
  Już sam nie wiem jak to zrobić, może ktoś zna jakiś program do konwersji który robi to w 100% dobrze, bo już sam nie wiem.

 • Helpful post

  #11#11

  Ta książeczka, którą chcesz uzyskać ma być 'podwójna'? Mam na myśli to czy tekst ma być z dwóch stron danej kartki (jak np. zwykła książka), czy tekst ma być tak jak napisałeś czyli jednostronny (tak zrozumiałem)?Najpierw zainstaluj sobie program wirtualnej drukarki pdf (np. PDFCreator). Pozwoli Ci to przygotować PDF do drukarni.
  Jeśli to ma być zwykła książeczka (dwustronna) to po prostu włącz w Adobe Readerze drukowanie broszury (skalowanie strony), zaznacz podzbiór na 'po obu stronach'. Jako drukarkę ustaw PDFCreatora i wydrukuj. Powinien powstać PDF gotowy do drukowania. Tak powstały plik weź na uczelnię i powiedz by drukowali dwustronnie (jeżeli jest taka możliwość). Po odpowiednim złożeniu tak wydrukowanych kartek powstanie książeczka

  Jeżeli ma to być druk jednostronny (tak jak napisałeś 1 z 20, 2 z 19 itd) to jedyne rozwiązanie jakie przychodzi mi do głowy to stworzenie 10 PDF'ów po dwie strony w każdym. Robisz to tak, że zaznaczasz skalowanie strony na 'wiele stron na arkusz' i jako zakres druku ustawiasz po kolei 1, 20 następnie 2, 19 itd. Drukujesz do pdf'a przy pomocy PDFCreatora i tak przygotowane pliki bierzesz na uczelnię.Nie jest to operacja jakoś wybitnie skomplikowana więc powinieneś sobie poradzić.Pozdrawiam.EDYCJA
  Jeżeli chcesz uzyskać drugą opcję (druk jednostronny) to właśnie zauważyłem, że działa też podawanie stron po kolei do druku. Nie musisz więc tworzyć 10 plików. Po prostu jako zakres stron podajesz 1, 20, 2, 19, 3, 18... a resztę robisz tak jak w opisie

 • #12#12

  Oooooooooooooo właśnie o to mi chodziło . Tylko że niestety nie mogę później tego pliku zapisać ani w PDFCreator'ze ani w CutePDF Writer'ze gdyż wyskakuje mi błąd:
  ERROR: undefined
  OFFENDING COMMAND: get
  STACK:
  /quit
  -dictionary-
  -mark

 • #13#13

  Zobacz, czy ten błąd występuje też z innymi dokumentami, czy tylko z tym jednym.

 • #14#14

  Niestety tylko z tym, więc to pewnie jest wina tego że ta instrukcja jest chroniona, pobrałem ja z elektrody, nigdzie indziej jej znaleźć nie umiałem. A pewnie możliwości dotarcia do tej instrukcji bez zabezpieczenia, albo otrzymania hasła nie ma, więc jestem w kropce.

 • #15#15

  Wydaje mi się, że nawet zabezpieczony plik powinno dać się wydrukować w ten sposób. Sprawdź jeszcze czy posiadasz aktualne wersje Adobe Readera i PDFCreatora (np. na www. dobreprogramy. pl). Możesz jeszcze spróbować wydrukować do PostScriptu (poprzez np. PDFCreatora) lub z innego programu niż Adobe Reader (np. Foxit Reader).
  Jeżeli i to nie zadziała to pozostaje Ci iść do punktu, w którym chcesz drukować i poproszenie o wydruk taki jaki potrzebujesz. Jeżeli nie będą mieć dużo ludzi to może Ci pomogą

  Pozdrawiam

 • #16#16

  Adobe Reader 9. 0. 0
  PDFCreator 0. 9. 5

 • #17#17

  W miejscu gdzie to drukowałem mieli adobe reader'a więc poszło szybko i sprawnie, wielkie dzięki za pomoc.

 • #18plaster73Level 10  #18

  Ja w podobnym temacie, dlatego nie będe zakładał nowego wątka. Otóż korzystając z dwustronnego drukowania broszury w Adobe Reader'ze, zawsze mam przesunięcie dokumentu drukowanego na awersie względem tego z rewersu. Jest to spowodowane ustawieniem marginesów (dolny zawsze jest sporo większy) - dlatego mam więcej wolnego miejsca z prawej strony dokumentu, po każdej jego stronie (chciałbym, żeby z jednej strony było go więcej po lewej) - wówczas zgięcie kartki na pół powoduje powstanie grzbietu na tekście (na jednej ze stron). Moje pytanie: czy gdzieś (sterownik, system) można zmieniać ustawienia marginesów drukarki?

 • #19#19

  Powiem tak, ja drukowałem kilkanaście rzeczy w postaci broszury - instrukcje obsługi itp, i nigdy nie miałem podobnego problemu, więc albo coś masz ustawione nie tak w opcjach drukowania (raczej nie chodzi o marginesy) albo po prostu drukujesz jakąś dziwną rzecz

Co robić, jeśli masz problem z połączeniem drukarki w systemie Windows 10? 

Podłączenie drukarki nie należy do czynności bardzo skomplikowanych. Każde nowe urządzenie, które zakupimy w sklepie, posiada dołączoną instrukcję obsługi, która umożliwia szybkie i sprawne podłączenie naszego sprzętu drukującego do komputera lub innego urządzenia. Jednakże, spora liczba użytkowników drukarek spotyka na swojej drodze problem, którym jest połączenie drukarki i drukowanie w systemie Windows 10. Jest to innowacyjna technologia, która oferuje użytkownikom bardziej wydajny i intuicyjny system do codziennej pracy. Niestety, instalacja, a późniejsze drukowanie w tym systemie dla wielu może być problemem, dlatego w dzisiejszym artykule przedstawimy kilka rozwiązań, które umożliwią Ci skuteczne rozwiązanie tego typu problemów i ponowną możliwość korzystania ze swojego urządzenia drukującego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułem! 

Skuteczne rozwiązywanie problemów z drukarką i systemem Windows 10 

Jeżeli poprawnie zainstalowałeś drukarkę w systemie Windows 10, a ona nadal nie działa, to zalecane jest wykonanie kilku czynności, które pomogą Ci skutecznie pozbyć się tego problemu. To samo dotyczy tego, gdy Twoja drukarka przestaje drukować lub masz problem z obsługą skanera. Niektóre drukarki mogą w ogóle nie współpracować z systemem Windows 10 i w tym przypadku konieczne będzie wymiana urządzenia drukującego. Pełną listę drukarek, które pracują z tym systemem, znajdziesz na stronie internetowej https://support. microsoft. com/. W jaki sposób poradzić sobie, gdy drukarka nie chce połączyć się z komputerem? W pierwszej kolejności należy zacząć od odłączenia jej z prądu, a następnie ponownego uruchomienia. Między wyłączeniem, a ponownym uruchomieniem, powinieneś odczekać około 30 sekund. Jest to rozwiązanie, które bardzo często pomaga rozwiązać problem. 

Jeżeli to nie zadziałało, to w kolejnym kroku upewnij się, że Twoja drukarka jest prawidłowo połączona. Jeżeli masz drukarkę, która wymaga podłączenia kabla do komputera, sprawdź, czy jest on prawidłowo umieszczony w gnieździe. W sytuacji, gdy Twoja drukarka działa bezprzewodowo, powinieneś w pierwszej kolejności sprawdzić sieć. WIFI ma to do siebie, że czasami lubi się rozłączyć, dlatego to właśnie to może być przyczyną tego typu problemu. Każda drukarka bezprzewodowa posiada również przycisk, który jest odpowiedzialny za połączenie bezprzewodowe. Upewnij się, że jest on włączony w Twoim urządzeniu. Istotne jest również to, aby Twoja drukarka była podłączona do tej samej sieci internetowej co Twój komputer. 

Kolejnym rozwiązaniem jest ponowne zainstalowanie urządzenia. Aby to zrobić w pierwszej kolejności należy je odinstalować. Aby to zrobić należy wejść w ustawienia komputera, a następnie wybrać "Urządzenia", a później "Drukarki i skanery". W tym miejscu powinna wyświetlić się nam zainstalowana drukarka. Kliknijmy na nią prawym przyciskiem, a następnie wybierzmy opcję "Usuń urządzenie". Po odinstalowaniu drukarkę należy ponownie zainstalować. Jeżeli to również nie pomogło, to kolejnym krokiem będzie zainstalowanie najnowszego sterownika - szczegóły znajdziesz również na stronie supportu Microsoftu. Rozwiązaniem może być również wyczyszczenie plików buforu, czyli pliku, który jest odpowiedzialny za zarządzanie procesem drukowania. Jak to zrobić? W pierwszej kolejności wpisz na pasku zadań hasło: “usługi", a następnie wybierz "Usługi" z listy, która Ci się wyświetli. Następnie wybierz kartę "Standardy", a później wejdź w zakładkę "Bufor wydruku". Znajdziesz tam kilka pozycji - wybierz opcję "Zatrzymaj", a następnie zaakceptuj ją wybierając okienko "OK". W kolejnym kroku ponownie włącz pole wyszukiwania i wpisz w nie:

%WINDIR%\system32\spool\printers

Wyświetlą się różne pozycję, ale Ty musisz wybrać:

%WINDIR%\system32\spool\PRINTERS

Wchodzisz w folder, który musisz całkowicie wyczyścić ze wszystkich dostępnych w nim plików. Ponownie wykonaj krok pierwszy i drugi. Tym razem wybierz opcję "Start", a następnie wybierz "Automatycznie" w polu "Typ rozruchu". Zaakceptuj ją wybierając okienko "OK".

Jeżeli problem z podłączeniem drukarki i drukowaniem nie ustępuje, to koniecznie sprawdź, czy problemem nie jest uszkodzone urządzenie. 

Drukuj instrukcję Dell U2719dst

Bezpośredni link do pobrania Drukuj instrukcję Dell U2719dst

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Drukuj instrukcję Dell U2719dst

Kliknij pozycję Print (Drukuj) w menu File File (Plik). Zostanie wyświetlone okno dialogowe Print (Drukuj).

Upewnij się, że posiadana drukarka jest wybrana w ustawieniu Printer (Drukarka).

Wybierz pozycję CD/DVD lub CD/DVD Premium Surface jako ustawienie opcji Media Type (Rodzaj nośnika). com/onlineguides/pl/px820720series/html/files/step_4. gif"/>

Wybierz None jako ustawienie Print Confirmation Pattern (Drukuj wzór potwierdzenia), a następnie kliknij Print (Drukuj). com/onlineguides/pl/px820720series/html/files/step_5. gif"/>

Po zakończeniu drukowania na płycie CD/DVD ostrożnie wyjmij płytę CD/DVD z tacy CD/DVD i naciśnij przycisk  CD Tray, aby zamknąć tacę na płyty.

Wprowadzanie zaawansowanych ustawień

Skomplikowane ustawienia można wprowadzić za pomocą sterownika drukarki. com/onlineguides/pl/px820720series/html/images/ca5390202h. gif"/>

Kliknij przycisk Manual Print (Drukowanie ręczne). com/onlineguides/pl/px820720series/html/images/ca5390203h. gif"/>

Upewnij się, że posiadana drukarka jest wybrana w ustawieniu Name (Nazwa).

Wybierz pozycję A4 jako ustawienie opcji Size (Rozmiar).

Wybierz pozycję CD/DVD jako ustawienie opcji Source (Źródło). com/onlineguides/pl/px820720series/html/files/step_6. gif"/>

Jako ustawienie opcji Orientation (Orientacja) wybierz wartość Portrait (Pionowo). com/onlineguides/pl/px820720series/html/files/step_7. gif"/>

Kliknij opcję Properties (Właściwości), aby uzyskać dostęp do sterownika drukarki. com/onlineguides/pl/px820720series/html/images/ca7690304h. com/onlineguides/pl/px820720series/html/files/step_8. gif"/>

Wybierz pozycję CD/DVD lub CD/DVD Premium Surface jako ustawienie opcji Type (Typ). com/onlineguides/pl/px820720series/html/files/step_9. gif"/>

Dopasuj inne ustawienia do indywidualnych potrzeb. com/onlineguides/pl/px820720series/html/files/step_10. gif"/>

Kliknij przycisk OK, aby zamknąć sterownik drukarki. com/onlineguides/pl/px820720series/html/files/step_11. gif"/>

Kliknij przycisk OK, aby wydrukować dane. com/onlineguides/pl/px820720series/html/files/step_12. gif"/>

Drukowanie na płytach CD/DVD dla Mac OS XWprowadzanie podstawowych ustawień Patrz Ładowanie płyty CD/DVD

Wybierz element Print (Drukuj) w menu File (Plik). com/onlineguides/pl/px820720series/html/images/ca5390409h. gif"/>

Kliknij przycisk Select Printer (Wybierz drukarkę).

Wybierz drukarkę z listy drukarek.

Upewnij się, że wybrano opcję None w ustawieniu Print Check Pattern (Druk wzoru testowego) i kliknij polecenie Print (Drukuj).

Wprowadzanie zaawansowanych ustawień

W tym rozdziale znajdują się okna sterownika drukarki w systemie Mac OS X 10. 5. com/onlineguides/pl/px820720series/html/images/ca5390410h. gif"/>

Kliknij przycisk Manual Print (Drukowanie ręczne), aby uzyskać dostęp do okna dialogowego Page Setup.

Po wyświetleniu następującego okna dialogowego kliknij przycisk OK. com/onlineguides/pl/px820720series/html/images/ca5390411h. gif"/>

Zostanie wyświetlone okno dialogowe Page Setup. com/onlineguides/pl/px820720series/html/images/ca7700600h. gif"/>

Upewnij się, że posiadana drukarka jest wybrana w ustawieniu Format for.

Wybierz pozycję A4 jako ustawienie opcji Paper Size (Rozmiar papieru).

Kliknij przycisk OK, aby uzyskać dostęp do okna dialogowego Print (Drukuj). com/onlineguides/pl/px820720series/html/images/cc3660001u. gif"/>Uwaga dla użytkowników systemu Mac OS X 10. 5 lub 10. 6:

Jeśli okno Print (Drukuj) nie jest rozwinięte, kliknij przycisk , aby je rozwinąć.

Wybierz opcję Print Settings. com/onlineguides/pl/px820720series/html/files/step_13. gif"/>

Dopasuj inne ustawienia do indywidualnych potrzeb i kliknij polecenie Print (Drukuj). com/onlineguides/pl/px820720series/html/files/step_15. gif"/>

Drukowanie na CD/DVD za pomocą komercyjnych pakietów oprogramowania

Gdy drukujesz na CD/DVD za pomocą dostępnych programów komercyjnych, które obsługują druk na CD/DVD, musisz dokonać następujących ustawień.

Rozmiar

A4

Orientacja

Portrait (Pionowo)

Source (Źródło) (Windows)

CD/DVD

Typ

CD/DVD lub CD/DVD Premium Surface

Typ tacy*

Typ tacy Epson 2 **

* Należy określić w zależności od oprogramowania.

** Nazwa różni się w zależności od oprogramowania.